Krepšelis

Naujienos

8.0MP (4K) IP camera IPD-5SP-IR 4K Full Colour SH
8.0MP (4K) IP camera IPO-5SP 4K Full Colour SH

Apibūdinimas

Tai naujos 24 valandas spalvotą vaizdą fiksuojančios kupolinė ir cilindrinė kameros su 1/2,7 colio CMOS jutikliu, revoliuciniu hibridiniu IR + Baltu LED ir 8,0 megapikselių (4K) skiriamąja geba.

Dėl galingų baltų šviesos diodų šie prietaisai gali pateikti nuostabius ir aiškius spalvotus vaizdus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, net tamsoje. Kameros taip pat gali veikti klasikiniu IR juodos ir baltos spalvos nakties režimu arba nauju hibridiniu IR + White LED išmaniojo aptikimo režimu. Naktį “Smart Detection” režimas leis Kameroms naudoti IR ir baltus šviesos diodus kaip puikų derinį, kad būtų išvengta trugdžių kaimynams ir tuo pačiu metu aptiktų bet kokį galimą įsibrovimą. Jei nieko neįvyks, turėsite nespalvotą vaizdą, kameros iš karto įjungs baltus šviesos diodus ir naktį pateiks spalvotą vaizdą, jei aptiks įsibrovėlį!

Šiuolaikinio 8,0 megapikselių jutiklio dėka kameros leis jums pamatyti net mažus objektus. Kameros turi platų žiūrėjimo kampą.

Kamerų infraraudonųjų spindulių ir balti šviesos diodai naktį gali pasiekti teritoriją iki 30 metrų atstumą.
Kameros turi dviejų tipų maitinimo šaltinį: per 12 V standartinį maitinimo šaltinį arba per POE per duomenų kabelį. Šis modelis išlaiko savo funkcionalumą nuo -40 iki +60 ° С, turi apsaugą nuo drėgmės ir dulkių, todėl jį galima montuoti tiek viduje, tiek išorėje.

Išmaniosios funkcijos

  •  Perimetro įsibrovimo aptikimas
  • Linijos kirtimo aptikimas
  • Stacionarių objektų aptikimas
  • Pėsčiųjų (žmogaus) / transporto priemonių aptikimas
  • Kryžminis skaičiavimas
  • Šilumos žemėlapis
  • Klientų aptikimas
  • Eilės ilgio aptikimas
  •  Veido aptikimas

Papildomi privalumai:
H.265 yra labai efektyvi vaizdo glaudinimo technologija, leidžianti suglaudinti didelės raiškos vaizdo įrašą iki minimalaus dydžio neprarandant kokybės, o tai taupo vietą standžiajame diske. SD kortelės palaikymas, integruotas mikrofonas,  IR + baltas šviesos diodas + išmanusis aptikimas, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ONVIF 2.6 protokolo palaikymas, Darbinė temperatūra -40 – +60 °C, Partizan mobiliosios programėlės palaikymas, Galimybė dirbti su unikaliu pilnu sprendimu PARTIZAN CLOUD STORAGE, 3 metų garantija