Krepšelis

8.0MP (4K) IP camera IPD-5SP-IR 4K Full Colour SH

Apibūdinimas

Tai nauja 24 valandas spalvotą vaizdą fiksuojanti kupolinė kamera su 1/2,7 colio CMOS jutikliu, revoliuciniu hibridiniu IR + Baltu LED ir 8,0 megapikselių (4K) skiriamąja geba.

Dėl galingų baltų šviesos diodų šis prietaisas gali pateikti nuostabius ir aiškius spalvotus vaizdus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, net tamsoje. Jis taip pat gali veikti klasikiniu IR juodos ir baltos spalvos nakties režimu arba nauju hibridiniu IR + White LED išmaniojo aptikimo režimu. Naktį “Smart Detection” režimas leis Kamerai naudoti IR ir baltus šviesos diodus kaip puikų derinį, kad būtų išvengta trugdžių kaimynams ir tuo pačiu metu aptiktų bet kokį galimą įsibrovimą. Jei nieko neįvyks, turėsite nespalvotą vaizdą, kamera iš karto įjungs baltus šviesos diodus ir naktį pateiks spalvotą vaizdą, jei aptiks įsibrovėlį!

Šiuolaikinio 8,0 megapikselių jutiklio dėka kamera leis jums pamatyti net mažus objektus. Prietaisas turi platų žiūrėjimo kampą.

Kameros infraraudonųjų spindulių ir balti šviesos diodai naktį gali pasiekti teritoriją iki 30 metrų atstumą.
Kamera turi dviejų tipų maitinimo šaltinį: per 12 V standartinį maitinimo šaltinį arba per POE per duomenų kabelį. Šis modelis išlaiko savo funkcionalumą nuo -40 iki +60 ° С, turi apsaugą nuo drėgmės ir dulkių, todėl jį galima montuoti tiek viduje, tiek išorėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *